Říjen 2010

Ashlee Simpson - Premiere Of "Runaway", 17.10. 2010

21. října 2010 v 21:22 Ashlee Simpson
Nový sestřih jí sluší i když ty dlouhé napletené vlasy jí taky slušeli :))
34
1

I fu*cking really MISS ! :'(

21. října 2010 v 21:13 >Me<
Tenhle týden kdy jsem měla takové "výročí" 18. a 20. Takové moje dva osudové dny :)
Je mi hrozně smutno a nevím po kom ani po čem...

Chybí mi pocit že jedu za něčím co miluju, toho jak mě pohltí bezstarostnost a nekomlikovanost, je to cesta kterou bych mohla jezdit každičký den. Přijet někam kde bych chtěla zůstat napořád! Ten pocit bych přála každému kdo ho nezažil!
Stýská se mi po pocitu bezstarostnosi a nekomplikonosti který jsem měla ty dva dny :'(
NENÁVIDÍM SE! K SMRTI SE NENÁVIDÍM!!!!!!!!!!! Kdybych intenzivněji přemlouvala mamku mohla jsem jet na koncert nikoli na fesťák, ale na koncert kde by to bylo o něco klidnější a nebylo by tam 50 000 lidí který byli na CLMF v Krakowě. Bylo by to 14.12. ve Varšavě :'( A tenhle týden psal Jared na Twitter že jsou lístky už úplně vyprodaný :/ Áchjo..
Škoda že Echelon sister jsou až z Prahy a mě není tak 17 :D Mohla bych snimi letět do Barcelony! Áchjo.. tohle kdyby, coby mohlo mě žere! :D

Jsem až moc přecitlivělá.. něco bych stím sakra už měla dělat! A nikdo mi nebude říkat že ne! V úterý jsme měli takovou besedu o šikaně.. Pouštěl nám film a mě se chvílema chtělo brečet? Chápete to? Já ne.. nemám se ráda za tohle :)) Připadám si trapně.
Jinak jsem dnes nebyla ve škole, mám něco s ušima. Zítra nevím jestli půjdu nebo ne, a v pondělí jedu na rovnátka jupíí!
Škola je utrpení, je až k breku to že z jedničkářky se stane pod-průměrná žákyně. Mě ta škola vážně nebaví a hlavně nejde, mám otevřený sešit ze zemáku a já sedím vedle s kytarou a učím se písničky.. měla bych se sebou něco dělat .. v 5.třídě jsem nechápala jak někdo může dostat 3 na vysvětčení v 9.třídě, teď se mi ta 3 nevyhne! Dala jsem si sice předsevzetí žádná trojka v prvním pololetí, ale pochybuji o tom!
Třeba geometrie. Šprtala jsem se od 5ti do 9ti uměla jsem to. Rozdali se papíry ve škole, napsala jsem to tak krásně, měla jsem z toho fakticky dobrý pocit! No.. a co myslíte že jsem dostala 3, jako vždy! Pokonila jsem tam písmenka.

No nic budu končit, udělám si čaj, vemu si paralen nakapu si do uší a go to bed :) Ještě si ovšem pustím video na dobrou :)) Zdál se mi nádherný sen ale ten by se sem snad ani nehodil :D

Miluju tohle video od sister Vlade <3
*..skinner her alive, ripped her apart, scattered her ashes, burried her heart, rise up above it, high up above it and see....*