Září 2010

Welcome back -> actuality

26. září 2010 v 20:08 | ₪ ø lll ·o. |  >Me<
Páni.. naposledy jsem do této nezajímavé rubriky plné keců psala 4.dubna 2010.. Hm.. dlouhá doba.
Změny se staly, je jich pár ale přece jen jsou...
Chodím do 8. už jsem mohla být v 9. a mít to pomalinku za sebou, ale nevadí no.. :D
Školu ale řešit snad nebudu.. nevím čím to je, ale změnil se mi můj pohled na celou věc.
Škola se pro mě stala noční můrou a denním stresem. Díky lidem co tam jsou to jakštakš jde, i když to možná nevypadá mám je tam všechny ráda. Budou mi chybět až výjdem, ale času je ještě dost :D
Ovšem výběr školy bude velký oříšek. Na konzervatoř se nedostanu, chodím sice na kytaru a chodila jsem na hodiny zpěvu, jenže nemám žádný papír utvrzující že jsem něco takového podstoupila. Což je ale úplně k ho*nu.. nevím kam jít.. jsem neschopná snad na všechno.
No niic.. školu už řešit nechcii.. jsem ráda že jsou dva dny volna :))

Mojí veeelkou ale opravdu VEEEEEEEELKOU změnou je že jsem si konečně našla svou další rodinu :D *The Echelon*
Což je součást 'kluků z Marsu' :)) Díky nim jsem potkala hrozně moc úžasných sestřiček a bráchů :D Větřina ale sestřiček ;)
Takovouhle mánii jsem zažívala jenom při Fall Out Boy, poslouchala jsem je intenzivně rokordní 2 roky. Na*rali mě když se začátkem roku rozpadli! Říkala jsem si že je aspoň jednou v životě uvidím a velký kulový :((  No to nic.. :D
Kluky z Marsu znám 4 roky ale až od pražského koncertu to šílenství vypuklo :D
Já vím že tohle nikoho nezajímá, ale nemám to komu říct a jsem plná zážitků, potřebuju to filtrovat.. :DD
Jéé teď jsem narazila na článek kde píšu že bych chtěla aby klucy hráli The Story na pražském koncertě že bych ji chtěla slyšet, ale nehráli jí tam...což mi připomělo toto:
Osvítilo 'štěstí' a já jela na kluky do Polska do Krakowa. (byl to velice tajný a zlý plán, ale co se dalo dělat)
Byl to Coke Live Music Festival. Je to na dloooooooooooouhé vyprávění. První den hrála polská kapela Sofa, pak rapper N.E.R.D potom 30STM kvůli kterým jsme tam jeli a pak The Chemical Brothers.
Klucy hráli ve 21:00 ..
Lidi byl to ten nejúžasnější zážitek! 18.3. a 20.8. 2010 si někam zapíšu do svým nejšťastnějších dnů!!! :))
Splnilo se mi hned několik přání...
Jared MĚL HAWK!!!! Blonďatý ale to nevadilo :D
Uslyšela jsem bubny na Escape a řvala jsem jak kráva :D
No tak si hráli... já odzpívala(odřvala) každou písničku dělala všechno co Jared řekl atd..atd... Pak přišel na řadu ale Acustický Set a najednou..
Slyšíte to? Když jsem slyšela první vybrnkávání,.. vhrkli mi do očí slzy! Proboha! Já slyšela The Story live!!!
Ta písnička pro mě znamená  tak hrozně moc! Nechápete... nechápejte!
Ty... nebo ty... prostě všichni kdo to čtete se asi smějete nebo se starostlivě chytáte za hlavu co je to za beznadějného magora a co to tady plácá že? ;D
Jinak jsem bez foťáku... zabavili mi ho securiťáci.. ono je to na delší povídání, ale už to psát nebudu svojí recenzi jsem napsala ke kámošce na blog :)
Nejhorší je že si to všechno uvědomuju až po koncertě... když jsme přijeli z Polska šli jsme spát.. po pár hodinách jsme vstávali a jen tak si ležím a říkám si... "Není to ani 24 hodin a já viděla Shannona... Toma.. Jareda a i Braxtona :D Jeej... Za rok 2010 jsem je viděla 2x jééé :D

No.. a tímhle žiju! Dělám si vlastní plány že až dodělám školu pak půjdu někam kam ještě nevím a vypadnu za tetou do Anglie, to už mi bylo i nabídnuto :)
Práci kterou bych si představovala a která by se mi líbila je dělat osobní asistentku slavným lidem. Dělat všechno co se týče hudby nebo filmů :D A budu bydlet v cizině!
Nemožné? Já vím :D Asi jsem pořád moc naivní.
Ale řídím se tohoto pravila které řekl v tu dobu ještě moc mladý ne zrovna bohatý ani slavný člověk: Follow your dreams, no matter what you do!


Moc se omlouvám za tak dlouhý bezvýznamný článek který si stejně přečte jeden dva lidi a ani ho nedočtou do konce, dostala jsem prostě chuť psát o tom co miluju protože to nikoho v realném životě nezajímá :DD V tomhle mi virtuální svět vyhovuje :))
Končím.. jelikož jsem půjde mamka a dnešek jsem čtvrt dne proseděla u compu.

Mějte se fanfárově :D