Leden 2010

Long time....

18. ledna 2010 v 21:00 | MišQua |  >Me<
Hihi celkem dloouho jsem sem nic nepsala, myslím to této rubriky.
U mě toho je celkem docela novýho ale spíš přebývá těch starejch hnusnejch věcí.
Škola= stojí za prd, vypadá to na jednu trojku na vysvětení :( nedivila bych se že dvě a pak milion dvojek.
Nesnášim matiku! S prominutim učitelka kráva, když jsem za ní byla na doučování tak mi řekla ať si vypočítám pár příkládků doma, což mě bylo úplně k prdu protože jsem na tu látku týden chyběla takže jak jsem asi měla vědět co se stim dělá. A asi jí pak nedošlo že druhej den sme psali písemku a ona mi jí dala napsat takže co jsme z toho mohla dostat jinýho než za 5 :(
Rodina= zdá se docela v pohodě na pár vyjímek to jde. Ta jedna jediná vyjímka je děda :(
Furt mi na mě něco vadí a nesmim dělat plno věcí jako nesmíme být hluční,musíme chodit brzo spát, nekoukat na televizi,nechodit na notebook,bejt jenom venku ...... když bych se zamyslela víc je z toho pořádnej seznam. Ale on mi může vlíst na záda, dědek jeden nesnášim ho. Agresovního a denně vožralího magora nebudu poslouchat :( Ať si řiká kdo chce co chce.
Kluci= noo tak to je vážně no comment :D Oběvili se tu dva jeden chodí do 9 a druhej do 7, ale je o pár měsíců starší.Jeden chodí k nám na školu druhej jinam :) sem fakt magor protože dva kluci? To už je sice moc, alee no .. je to hoodně tajný takže pšššt! U obou je šance nulová takže to nemá cenu ani řešit :D ale bohužel jsou tady :D No tohle téma je vážně blbý takže dál..
Blog= momentálně na něj nemám moc čas, ale chodím sem a k Sbénkám teda k těm dvoum co mi zbyli :D Po vysvětčení to nevidim moc nadějně že bych sem chodila víc protože si budu opravovat známky, a že mi to dá pěkně zabrat!
Prdim na to nebudu to tady psát v tématech.
No tak jinak 24.1. jsem měla jet na lyžák. Celkem sem se i těšila :) ,ale dráty mi to překazili, musim na dolní rovnátka au.. to zas bude. Ale co, na hory pojedu stejně možná s tetou.
Jooo a 18.3. jsou v Praze 30 Second To Mars!!!! A tam prostě pojedu! a tečka s vykřičníkem!
Ne jako u Billy Talent že jsem měla, ale nejela jsem. Na 30 STM prostě pojedu! :D
S mamkou to už mám domluvený jenom si domluvit ještě s kym tam pojedu a jestli přespim u sestřenky nebo jak to bude.. už to budou 2roky co jsem byla na Avril, toto uteklo.
Takžee si zasloužim pořádnej koncert. Koukala jsem na videa z koncertu a Jared má fakt úžasnej hlas to se jen tak nevidí že zpěvák zpívá tak čistě LIVE, fakt bomba :D
Tyjo taky je u vás tolik sněhu? Leze mi to na nervy, je ho až moc i kdyžv sobotu u nás byl ten "nejmenovaný" kluk tak byla super sněhová bitka :D noo a jak jinak prohrála jsem žee.. :D
No nic budu končit, ještě si pustím Jaredův úžasný hlas a půjde na řadu hygiena a postel.
Tak se mějte hezky a dobrou, Pa. x)

PS: Pro SB - mám rozbitý notebook takže si mě nemažtě nejdýl do 14dní tady budu :)


Co je úspěch?...

14. ledna 2010 v 19:58
To je úžasný toto :D >>

Ve věku 3 let - nepočurávat se

věk 10 let - mít přátele


věk 17 let - mít sex

věk 25 let - mít peníze

věk 35 let - mít peníze

věk 45 let - mít peníze


věk 55 let - mít peníze

věk 65 let - mít sex

věk 75 let - mít přátele

věk 85 let - nepočurávat se

Miley Cyrus' Car Confusion At Coffe Bean.

13. ledna 2010 v 15:38 Miley Cyrus
Hrozně jí to sekne, vypadat tak způlky jako ona :)